GÖKTÜRKTE AÇI EĞİTİM KURUMLARI AÇILDI

1993 yılında faaliyete başlayan AÇI Eğitim Kurumları, 2021-2022 Eğitim Öğretim dönemiyle birlikte Göktürk’te kapılarını 5,6,7 ve 8. Sınıf LGS HAZIRLIK Kursu Öğrencilerine açtı.

ÖZEL DERS PAKETLERİ

GÖKTÜRK AÇI VİP te YKS ve LGS’ye Hazırlananlar için Branş bazında Özel Ders Paketlerimiz vardır. Bu sayede öğrenciler sadece eksik olduğunu düşündüğü derslerden birebir özel ders alabilecektir.

NEDEN GÖKTÜRK AÇI?

-REHBERLİK ÇALIŞMALARI

Öğrencilerimizi; ilgi, eğilim, istek, yetenekleri, ailenin koşulları, ülke ve dünya gerçekleri göz önüne alınarak ortaöğretime ve yükseköğretime hazırlar

-VELİ BİLGİLENDİRME

Öğrencilerle birebir ve yakından ilgilenilir. Rehber Öğretmenlerimiz, öğrencilerin ödev takibi, not takibi, konu analizi, sınav sonuçları, okul başarısı gibi pek çok konuda durumlarıyla ilgili velileri sürekli bilgilendirir.

-EĞİTİM KOÇLUĞU                    

Eğitim Koçu öğrencini akademik yaşamda ve çalışma hayatında başarı elde etme becerilerinin artırılmasına yönelik çalışmalar yürütür.

-BİREBİR DERS                      

Alanında başarılı, deneyimli öğretmenlerle öğrencilerimize eksiklerine göre tamamlayıcı eğitim ve birebir dersler verilir. Birebir derslerin planı ve programı Eğitim Koçu tarafından takip edilerek veliye gerekli bilgilendirme yapılır.

-SINAVLARA HAZIRLIK            

LGS-YSK’ye hazırlanan öğrencilerimizi sınavda çıkan tüm konuları kapsayacak şekilde bir hazırlık programına alıyoruz. Temel amaç öğrencimizin sınava yönelik tüm ihtiyaçlarını karşılamak, test tekniği geliştirmek ve akademik başarısını artırarak, mutlu olacağı istediği bölümü kazanm asını sağlamaktır.