Öğrenciler kendilerini güvende hissettikleri sıcak bir ortamda güler yüzle eğitim alırlar. Butik bir dershane sistemi olduğu için az sayıda öğrenciyle birebir ve yakından ilgilenir. Veliler öğrencilerine özel sistemlere girerek ödev takibi, not takibi, konu analizi, sınav sonuçları, kurs başarısı gibi pek çok konuda bilgi sahibi olmaktadırlar. Kursta öğrenciler için gerekli olacak tüm imkanlar sağlanmaktadır.

       Eğitim ve sınav süreci öğrenci ve eğitici kurumun ortak sorumluluğu ile yürür. Bu ortaklıkta güven ve aidiyet hissi sağlanamazsa hayata yeni yeni atılmaya ve bir şeyler başarmaya çalışan bireyler, rotalarını belirlemekte ve sorumluluklarını yerine getirmekte zorlanırlar.

      Eğitici kurumun en önemli görevlerinden biri de kurumsallıktan gelen ciddiyet ve sorumluluğu öğrenciye aktararak, öğrencinin bu sürecin bir ortağı olduğunu unutmamasını sağlamaktır.Eğitim sürecinde öğrencilerin başarılı olmaları için öğrencilerin yanında bulunan herkesin iş birliği içerisinde olması gerekir.

      Göktürk AÇI Eğitim Kurumu öğrencilerin başarılı olmaları için eğitim sürecinde bulunan herkes iş birliği içerisinde hareket etmektedir. Öğretmen, öğrenci, kurum ve veliler birbirleriyle diyalog halinde oldukları DERSONET Veli bilgilendirme sistemi mevcuttur.

  • DERSONETVeli bilgilendirme sistemi sayesinde veliler;
  • Öğrencilerinin durumları ile ilgili gelişmeleri yakından takip eder.
  • Sınav sonuçlarından ,öğrencinin ders durumlarıyla ilgili gelişmelerden gerçekçi verilerle bilgi sahibi olur.
  • Öğrencinin durumunu sürekli ve düzenli takip eder ve sonuçlarla ilgili danışmanında dönüt alır.
  • Öğrencilerin   başarıları, devamsızlıkları, ders notları, öğretmenlerin öğrenci için yaptığı yorumlar, öğrencinin geçirdiği gelişim durumları kayıt altına alınarak sayısal veriler ve grafikler şeklinde görür.
  • Sahip oldukları şifrelerle sisteme girerek istedikleri zamanlarda çocuklarının durumlarıyla ilgili bilgi sahibi olur.